Aktuality

Zobrazuji 1 - 10 z 433 novinek

18. ledna 2019(Dlouhý, Jiří)

Mládež: BTM-Výsledky -
3.BT
dorost
starší žáci
mladší žáci
nejmladší žáci

Výsledková listina po 3.BT


Přebory
dorost
starší žáci
mladší žáci
nejmladší žáci

Výsledková listina po Přeborech

2.BT
dorost
starší žáci
mladší žáci
nejmladší žáci

Výsledková listina po 2.BT

1.BT
dorost
starší žáci
mladší žáci
nejmladší žáci

Výsledková listina po 1.BT

09. ledna 2019(Dlouhý, Jiří)

Mládež: Letní soustředění -
Oddíl TTC Příbram pořádá již 15.ročník soustředění ve stolním tenise
v Rožmitále pod Třemšínem. Propozice

01. ledna 2019(Petráň, Zdeněk)

RSST: Turnaj Obecnice - Výsledky 9. ročníku Předsilvestrovského turnaje ve stolním tenisu.

Dvouhra mužů:
1. Srch Radek - Slavoj Obecnice
2. Martin Vrátný - Sokol Příbram
3. Josef Sýkora - Sokol Příbram

Čtyřhra mužů:
1. Dlouhý J., Kačaba V. - Sokol Nusle
2. Vrátný M., Sýkora J. - Sokol Příbram
3. Křivánek A., Silavecký L. - Spartak Rožmitál

Registrované děti:
1. Eršil David - Slavoj Obecnice
2. Kosová Magdalena - Spartak Čenkov
3. Steinerová Vanessa - Slavoj Obecnice

Vítězové obecnické foukačky:
Samková A., Vlasatý M. - Sokol Drahlín

Všem 97 účastníkům tohoto dvoudenního turnaje děkujeme za účast, přejeme spoustu úspěchů za zeleným stolem a vše nejlepší do nového roku.

Závěrem ještě trocha fotek z turnaje registrovaných
a neregistrovaných + dětí.

24. prosince 2018(Dlouhý, Jiří)

RSST: Přebory dospělých - Výsledky regionálních přeborů jednotlivců 15.12.2018 Rožmitál p. Tř.:

Dvouhra mužů:
Srch Radek - Slavoj Obecnice
Eisenreich Jindřich ml. - Spartak Rožmitál
Vrátný Martin - Sokol Příbram

Dvouhra žen:
Silavecká Jůlie - TTC Příbram
Kosová Magdalena - Spartak Čenkov
Silavecká Ema - TTC Příbram

Čtyřhra mužů:
Eisenreich J., Zajíček - Spartak Rožmitál
Silavecký L., Křivánek A. - Spartak Rožmitál
Srch R., Petrán Z. - Slavoj Obecnice

Smíšená čtyřhra:
Silavecká E., Křivánek A. - TTC Příbram, Spartak Rožmitál
Silavecká J., Silavecký L. - TTC Příbram, Spartak Rožmitál
Kosová D., Vrátný M. - Spartak Čenkov, Sokol Příbram

11. prosince 2018(Dlouhý, Jiří)

Mládež: Přebory mládeže - Odkaz na propozice. odkaz

11. prosince 2018(Dlouhý, Jiří)

Mládež: BTM - Odkaz na propozice k BTM. odkaz

31. května 2012(Škrabal, Radek)

RSST: Žebříček - Nová sezona se pomalu blíží, resp. její administrativní část. VV RSST právě vydává nasazovací žebříček regionu Příbram za sezonu 2011 / 2012.

31. května 2012(Škrabal, Radek)

RSST: Postupy / sestupy - Shrnutí změn v soutěžích po loňské sezoně.

KPII
- sestup: Sokol Voznice "A"

RPI
- postup: Sokol Příbram "B"
- sestup: TTC Příbram "B", Sokol Drahlín "A"

RPII
- postup: Sokol Hluboš "A", Slavoj Obecnice "B"
- sestup: SK Chraštice "A", Sokol Příbram "C"

RPIII
- postup: Sokol D. Paseky "A", Spartak Čenkov "C"

02. dubna 2012(Škrabal, Radek)

RSST: Turnaj čtyř okresů - V sobotu 14. dubna 2012 se v městě Sedlec-Prčice uskuteční turnaj čtyř okresů (Příbram, Benešov, Písek, Tábor). Více informací o průběhu turnaje a kontakty najdete v propozicích.

30. března 2012(Dlouhý, Jiří)

RPI: Výsledky - 21. kolo.